Koç – ikizler aşk uyumu

Koç – İkizler ilişkisi

İkisi arasındaki ilişki özellikle Koç kadınları için son derece güçtür. Çünkü İkizler burcundan bir erkeğin ruhsal davranışları çok fazla değişkenlik gösterir. Koç kadını da bu değişiklikleri anlayıp onu idare etmekte zorlanır. Aslında bu durumlar Koç erkeği ve İkizler kadını için de geçerlidir. İkizler kadını da İkizler erkeği gibi değişken bir karaktere sahiptir. Bu özellikleri ile Koç erkeğini çileden çıkarabilir. Bunun yanında Koç ile İkizler seks yönünden çoğu zaman iyi anlaşırlar. Ne var ki eğlenceden hoşlanan İkizler zaman zaman olağan dışı bir seks yaşantısı isteyebilir. Koç ise hareketli olmasına rağmen İkizler burcunun erkeği daha faal bir hayal gücüne sahiptir. Koç, İkizler’i elinde tutmak istiyorsa onu sıkmamak için her an tetikte olmalıdır. Ayrıca cinsel yönden yaratıcı olmalıdır.

İyi bir ilişki için olmazsa olmaz kurallardan biri de burç uyumudur. Partnerinizle anlaşmazlıklarınızın nedeni sadece burçlarınızın uyumsuzluğu olabilir. Hatta partnerinizin burç özelliklerini bilirseniz ilişkinizde uyumu yakalayabilirsiniz. Partneriniz sizi ne kadar mutlu edebilir? Hangi alanlarda anlaşıp, hangi alanlarda uyum zorluğu çekersiniz?
Partnerinizin burcuyla sizinkinin uyumu, mutlu olabileceğiniz ve olamayacağınız yönleri öğrenip mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış »

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri. TrackBack URL

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.