Koç – Oğlak Aşk uyumu

Koç – Oğlak ilişkisi

Koç’un ilk başta unutmaması gereken şey, Oğlak burcunun hırslı mücadelesinin maddi güven ve prestij elde etmek için olduğu ve genellikle bencilliğe dayanmadığı olmalıdır. Düzenli, disiplinli ve zeki Oğlak burcu ile Koç burcu çoğu zaman iyi birer çift olamazlar. Koç burcu gösterişe, şekilciliğe çok düşkündür. Bencil bir takım davranışları vardır. Oğlak burcuna mensup insanlar Koç’un bu özelliklerine kolay kolay tahammül edemezler. Koç’un Oğlak burcunun fikirlerine önem vermesi ve onun kendisi için çizdiği yoldan gitmesine yardımcı olması, ona her zaman destek olması gerekmektedir. Aksi takdirde Oğlak’la kesinlikle anlaşamaz. Seks konusunda Oğlak Koç’a uyum sağlamayı başarabilir. Seksapeli daha yüksek olan Koç, Oğlak’ı seks hayatında hafif görebilir.

İyi bir ilişki için olmazsa olmaz kurallardan biri de burç uyumudur. Partnerinizle anlaşmazlıklarınızın nedeni sadece burçlarınızın uyumsuzluğu olabilir. Hatta partnerinizin burç özelliklerini bilirseniz ilişkinizde uyumu yakalayabilirsiniz. Partneriniz sizi ne kadar mutlu edebilir? Hangi alanlarda anlaşıp, hangi alanlarda uyum zorluğu çekersiniz?
Partnerinizin burcuyla sizinkinin uyumu, mutlu olabileceğiniz ve olamayacağınız yönleri öğrenip mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış »

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri. TrackBack URL

Yorum yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.